Konference? Máme plno

Konference? Máme plno

Přesně za týden, ve středu 10. 10. 2018, se bude konat naše druhá odborná konference. Celý den budeme věnovat tématům, která jsou pro nás nejbližší, nejvíce souvisí s pracovně lékařskou službou a vůbec s péčí o naše pacienty a klienty.


Konference velmi zaujala nejen naše zdravotníky, ale i lékaře, sestry a další pracovníky z jiných, externích institucí. Kapacita konference je tak zcela naplněna. Zájem je o všechny přednášející. Jejich kvalitu ocenila i Česká lékařská komora, která dle významu konference, obsahu přednášek a délce udělila plných šest kreditních bodů, což je maximálně možný počet, v rámci systému vzdělávání lékařů.

Konference má i mezinárodní přesah, protože uvítáme hned tři vzácné hosty z Ministerstva vnútra Slovenskej republiky. V čele s plk. MUDr. Gustávem Ušiakem, hlavním lékařem MVSR, nám předají poznatky a zkušenosti z oblasti jejich systémů zdravotnické péče o bezpečnostní sbory Slovenska.

Na akci spolupracujeme hned s několika váženými partnery. Zařízení služeb Ministerstva vnitra, Zdravotní pojišťovna Ministerstva vnitra – 211, STK pro chlapy a Aplikace Záchranka, patří k těm z největších z nich.

Více informací o konferenci zde.

Těšíme se na setkání s Vámi.
Přehled aktuálních zástupů ordinací Přihlásit k odběru newsletteru ZZMV Sledujte aktuální informace COVID-19