Zážitkové trasy - registrace spuštěny

Zážitkové trasy - registrace spuštěny

Ostrava | Ostrava žije první pomocí je skvělá akce, na kterou jsou zváni nejen odborníci z řad medicíny, zdravotnických zařízení a integrovaného záchranného systému, ale i široká veřejnost.

Zážitkové trasy pro veřejnost, připravované v rámci akce Ostrava žije první pomocí, kterou pořádá Záchranný tým Českého Červeného kříže Ostrava, jsou určeny pro všechny, kteří si chtějí vyzkoušet poskytování první pomoci na vlastní kůži. Každá skupina odvážlivců je doprovázena průvodcem, který zodpoví vaše dotazy a bude se vám plně věnovat.

Celý koncept je velmi jednoduchý. Pokud jste schopni sestavit dvou až pětičlenný tým, zaregistrujete se a 12. 5. 2019 přijďte do Trojhalí Karolina. Zdravotnické vybavení nechte doma, vše bude k dispozici na místě. Pokud máte z tras strach, protože nemáte s první pomocí žádné zkušenosti, bát se nemusíte. Trasy jsou přizpůsobené tak, aby všem lidem pomohly se zdokonalit.

Připraveny budou 2 identické trasy s 5 různými stanovišti. Na stanovištích Vás budou čekat připravené modelové situace z reálného života s namaskovanými figuranty. Vašim úkolem bude u situace zasáhnout a pokusit se poskytnout správnou první pomoc. Průvodce Vám pomůže postup zhodnotit a poradí, jak by se správně mělo postupovat. Více informací a přihlašovací formulář najdete zde.

12. května se v Trojhalí Karolína uvidíte i se ZZMV.

A pozor, nebudeme sami, ale s partnery. S námi tam bude i STK pro chlapy, Ruce na prsa a laboratoř

Těšíme se. A vy?

Přehled aktuálních zástupů ordinací Přihlásit k odběru newsletteru ZZMV Sledujte aktuální informace COVID-19 Nominujte své nejoblíbenější sestřičky a zdravotníky