S programy prevence v Hradci na turnaji

S programy prevence v Hradci na turnaji

Hradec Králové | V pátek 14. 6. 2019 ZZMV s preventivními programy STK pro chlapy a Ruce na prsa na I. ročníku badmintonového turnaje ve čtyřhře Open Budeč Háječek 2019, Hradec Králové. Policisté a policistky jsou nejen skvělí hráči, ale i pozorní a zvídaví posluchači, mající zájem o své zdraví. Skvělé.

Jsme rádi, že se nám daří skvěle naplňovat Memorandum o spolupráci s programy STK pro chlapy a Ruce na prsa (Dialog Jessenius).

Preventivní péče a předcházení onkologickým onemocněním u policistů i hasičů je díky naší vzájemné spolupráci konkrétní a přináší výsledky.


Turnaj měl podporu i od Petra Koukala, špičkového hráče a nejlepšího reprezentanta České republiky v badmintonu. 

"Jsem moc rád, že se badminton stává populární i v řadách našich přátel Policie ČR, a to nejen na Hradecku. Velmi se těším, až se nám třeba podaří uspořádat nějaký celorepublikový turnaj. Do té doby přeji všem, aby se u mého krásného sportu skvěle bavili a vyhýbala se jim všechna zranění.“

Petr Koukal, několikanásobný olympionik a zakladatel Nadačního fondu Petra Koukala, projekt STK pro chlapy

Všichni hráči a hráčky podali skvělé sportovní výkony a přitom se ještě naučili jak samovyšetřit prsa nebo varlata a předcházet tak závažným onkologickým onemocněním. Příběh Petra Koukala dokazuje, jak moc je taková prevence důležitá.

Foto: ZZMV

Přehled aktuálních zástupů ordinací Přihlásit k odběru newsletteru ZZMV Sledujte aktuální informace COVID-19 Nominujte své nejoblíbenější sestřičky a zdravotníky