Zdravotníci ZZMV na BAHNA 2019 

Zdravotníci ZZMV na BAHNA 2019 

Přijali jsme nabídku partnerů z řad Policie České republiky ke společné účasti na akci BAHNA 2019 - každoroční prezentaci Armády České republiky a klubů vojenské historie. 

Naše stanoviště sloužilo jako jeden z tzv. „MEDICAL POINT“, tedy místa, kde mohli policisté, hasiči, případně i návštěvníci vyhledat zdravotnické ošetření. Naši zdravotníci na místě zhodnotili stav pacienta, na místě jej ošetřili a další postup koordinovali s lékařskou službou AČR.  Zajistili jsme tak v našem segmentu okamžité poskytnutí odborné zdravotnické pomoci zraněným.

Účast na této přehlídce je pro nás také příležitost prezentovat ZZMV a naši práci nejen u veřejnosti, ale také i mezi jinými odbornými zdravotnickými institucemi, záchrannými službami a dalšími profesionály. Kromě jiného jsme se věnovali výuce KPR a základům první pomoci. S námi byli namístě i kolegyně z STK pro chlapy a Ruce na prsa - tedy partnerských organizací v boji proti onkologickým onemocněním.

Děkujeme všem spolupracovníkům, zejména kolegům a kolegyním z Policejního prezidia PČR, KŘ PČR Plzeňského kraje a dalším za skvělou spolupráci a kooperaci. 


Foto: 2019© Petra Šmídová, DiS. a ZZMV
#zzmv #zzmvpomaha #zzmvakcni
 

Přehled aktuálních zástupů ordinací Přihlásit k odběru newsletteru ZZMV Sledujte aktuální informace COVID-19 Nominujte své nejoblíbenější sestřičky a zdravotníky