Získali jsme záštitu genmjr. Ing. Drahoslava Ryby

Získali jsme záštitu genmjr. Ing. Drahoslava Ryby

U příležitosti Mezinárodního dne sester, který je oslavován 12. května, jsme vyhlásili nový ročník naší resortní soutěže: Nejlepší nelékařský zdravotnický pracovník ZZMV 2019.

Oslovili jsme největší osobnosti resortu a požádali je, zda by nad soutěží nepřevzali záštitu. Jsme potěšeni, že jsme jako první obdrželi záštitu od genmjr. Ing. Drahoslava Ryby, generálního ředitele Hasičského záchranného sboru České republiky.

Děkujeme, pane generále. Je to pocta zejména pro všechny naše nelékařské zdravotnické pracovníky.

 

Soutěž pořádá naše instituce už po deváté v řadě. Vnímáme ji především jako významné poděkování všem nelékařským zdravotnickým pracovníkům za jejich mimořádnou práci. Jejich úsilí, vydávané ve prospěch pacientů a klientů ZZMV, si totiž velmi vážíme.  Oslovujeme především všechny policisty, hasiče a pracovníky Ministerstva vnitra ČR, kteří jsou našimi pacienty a klienty v ordinacích, rehabilitačních pracovištích, lázních nebo při výjezdech záchranářů.  Máte-li Vámi oblíbenou nebo oblíbeného pracovníka ZZMV, můžete za péči o Vás poděkovat právě i nominací. Děkujeme.

Kdo může být navržen na ocenění?

Všichni zdravotníci nelékaři, kteří pracují v ZZMV. Jsou to profese: všeobecná sestra, zdravotnický záchranář, fyzioterapeut, masér, lázeňská, sanitář, řidič zdravotnické dopravní služby, radiologický asistent, zubní technik, asistent zubního technika.

Přehled aktuálních zástupů ordinací Přihlásit k odběru newsletteru ZZMV Sledujte aktuální informace COVID-19 Nominujte své nejoblíbenější sestřičky a zdravotníky